13 жовт. 2017

День захисника України!

Ми з тобою завжди Україно, Ми з тобою завжди повсякчас, Поки б’ється в грудях серце вірне І допоки в душах жар не згас…
6 жовт. 2017

Тиждень антиалкогольної, антинаркотичної та антитютюнової залежності

Здоров’я - такий же унікум, як картина Рафаеля. Знищити його легко, відновити неможливо. І. Бородін. З 02.10 по 06.10. у школі тривав тиждень антиалкогольної, антинаркотичної та антитютюнової залежності.
29 вер. 2017

День працівника освіти

Вчителю! Вклоняємось доземно Перед великим іменем твоїм. Вже проростають ті маленькі зерна Під поглядом, як серце, золотим. Учителю! Ти - наче нездоланність, Крізь все просієш іскру доброти, Щоб засвітить у серденьку дитячім Вогонь священний розуму й краси.
26 вер. 2017

Загальношкільні батьківські збори

“Хоч би яка у вас відповідальна і складна творча робота була на виробництві, знайте, що вдома на вас чекає ще відповідальніша, ще складніша, ще тонша робота – виховання людини.” В.Сухомлинський 26 вересня 2017 року у Протопопівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори
22 вер. 2017

День партизанської слави

Уклонімося тим, хто поліг у бою, Хто прикрив рідну землю собою.
21 вер. 2017

Хай голуби миру на землю зійдуть

Миру в Україні - бути! Миру хочуть добрі люди І дорослі, і малі Прагнуть миру на Землі!
15 вер. 2017

Тиждень знань правил Дорожнього руху

Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху!
8 вер. 2017

Олімпійський тиждень

Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру
1 вер. 2017

Продзвенів перший дзвоник

Вже минуло літо променисте, Дзвоник знов до школи кличе нас Тут усе святкове, гарне і врочисте Всім в щасливу путь і в добрий час.
31 серп. 2017

З Днем знань

Перший день вересня піднімає якорі і в далекі плавання відправляє школярів!