Педагогічний колектив

Директор школи – Бєляєва В.В. має вищу освіту, закінчила Кіровоградський педагогічний інститут  ім. О.Пушкіна у 1988 році за спеціальністю вчитель початкових класів та працює за отриманим фахом у Протопопівській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів з вересня 2003 року, має загальний стаж роботи 34 роки.  В 2009 році Валентині Василівні  присвоєно звання „старший учитель”. Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», має подяки виконкому районної ради та управління освіти і науки обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації і районної ради. На посаді директора працює з 2006 року. У листопаді 2015 року Валентина Василівна пройшла навчання у Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені В.Сухомлинського за курсом «Онлайнові технології у роботі керівника загальноосвітнього навчального закладу» та отримала відповідний сертифікат.